Barevná litina

Kvalitní nádobí ze smaltované litiny tradiční značky Hósse.

Značka Hósse má tradici výroby kvalitního litinového nádobí již více než 20 let a její výrobky se staly synonymem kvality nejen na českém trhu, ale i v mnoha dalších zemích po celém světě. Nádobí značky Hósse nabízí pestrou škálu produktů od litinových pánví, hrnců přes litinové misky až například po smaltované pekáče.

Veškeré výrobky Hósse jsou vyrobeny ze silnostěnné litiny, což zaručuje rovnoměrný rozvod tepla po celé ploše výrobku a výborné tepelně izolační vlastnosti. Díky tomu můžete v nádobí Hósse vařit velice ekonomicky a ušetříte velkou část energie oproti vaření v klasickém nádobí. Výhodou litinového nádobí je také to, že pokud v něm servírujete teplé pokrmy, tak Vám zůstanou velmi dlouho teplé a to i několik hodin. 

Velkou výhodou je také to, že díky kvalitnímu vnitřnímu litinovému povrchu se nádobí Hósse stává postupem času nepřilnavým.

Tuk používaný při vaření/pečení/smažení se postupně dostává do spár v tomto povrchu a po několika použitích promění povrch v nepřilnavý. 

Cena

7653495
17653495
baking bowl
765 Kč

Litinová zapékací miska, pánev. Malá, oranžová miska o průměru 16cm s uchy. Po několika použití se stane vnitřní strana misky nepřilnavou!

Kód: NEREZ24
pan
765 Kč

Litinová zapékací miska, pánev. Malá, červená miska o průměru 16cm s uchy. Po několika použití se stane vnitřní strana misky nepřilnavou!

Kód: NEREZ27
cast iron bowl
895 Kč

Litinová zapékací miska, pánev. Střední, oranžová miska o průměru 19cm s uchy. Po několika použití se stane vnitřní strana misky nepřilnavou!

Kód: NEREZ25
pan
895 Kč

Litinová zapékací miska, pánev. Střední, červená miska o průměru 19cm s uchy. Po několika použití se stane vnitřní strana misky nepřilnavou!

Kód: NEREZ28
baking bowl
1 195 Kč –16 %
999 Kč

Litinová zapékací miska, pánev. Velká, oranžová miska o průměru 22cm s uchy. Po několika použití se stane vnitřní strana misky nepřilnavou!

Kód: NEREZ26
pan
1 195 Kč –16 %
999 Kč

Litinová zapékací miska, pánev. Velká, červená miska o průměru 22cm s uchy. Po několika použití se stane vnitřní strana misky nepřilnavou!

Kód: NEREZ29
červená pánev
1 695 Kč

Litinová pánev. Červená pánev z kvalitní litiny o průměru 28cm. Po několika použití se stane vnitřní strana pánve nepřilnavou! Pánev s hladkým vnitřkem. Pokud byste...

Kód: NEREZ38
litinová pánev
1 695 Kč

Litinová pánev. Oranžová pánev z kvalitní litiny o průměru 28cm. Po několika použití se stane vnitřní strana pánve nepřilnavou! Pánev s hladkým vnitřkem. Pokud byste...

Kód: NEREZ36
ribbed pan
1 795 Kč

Litinová pánev. Červená pánev z kvalitní litiny o průměru 28cm. Po několika použití se stane vnitřní strana pánve nepřilnavou! Pánev s žebrovaný vnitřkem. Pokud...

Kód: NEREZ39
cast iron pan
1 795 Kč

Litinová pánev. Oranžová pánev z kvalitní litiny o průměru 28cm. Po několika použití se stane vnitřní strana pánve nepřilnavou! Pánev s žebrovaným vnitřkem. Pokud byste...

Kód: NEREZ37
pánev
1 795 Kč

Litinová pánev čtvercová. Červená pánev z kvalitní litiny 28x28cm. Po několika použití se stane vnitřní strana pánve nepřilnavou! Pánev s hladkým vnitřkem. Pokud...

Kód: NEREZ41
pánev čtvercová
1 795 Kč

Litinová pánev čtvercová. Oranžová pánev z kvalitní litiny 28x28cm. Po několika použití se stane vnitřní strana pánve nepřilnavou! Pánev s hladkým vnitřkem....

Kód: NEREZ40
Nahoru
Další produkty
20 položek celkem