O nás

Vítejte na našem e-shopu!

Naše společnost MickeyBakeWare (Helix Int. s.r.o.) je malou rodinnou firmou, ve které dbáme na vysokou kvalitu a ctíme „zlaté české ručičky“.  Na našich stránkách tak naleznete zejména české, kvalitní výrobky, které si buď přímo vyrábíme a nebo pocházejí z dílen našich českých obchodních partnerů.

V tuzemsku cílíme zejména na segment B2C přímím prodejem na farmářských trzích, adventních akcích, či veletrzích. Ale naše zboží naleznete i v několika prodejnách kuchyňských a domácích potřeb. V zahraničí cílíme zejména na velkoodběratele, u kterých je naše zboží velmi oblíbené díky věhlasu české kvality. V současné chvíli exportujeme do 32 zemí po celém světě. Mezi naše nejvýznamnější zahraniční trhy patří zejména Německo, Rakousko, Francie a Norsko. 

Každoročně se také účastníme několika zahraničních veletrhů po celé Evropě. Zejména díky spolupráci naší společnosti s Česko-německou obchodní a průmyslovou komorou a Ministerstvem zemědělství se nám každoročně daří zvyšovat objem vývozu na největší evropský trh, do Německa. 

Věříme, že si na našem e-shopu vyberete z naší pestré nabídky kuchyňských potřeb! 

Váš tým Vykrajujeme.cz