O nás

Vítejte v našem e-shopu vykrajujeme.cz!

Naše společnost MickeyBakeWare (Helix Int. s.r.o.) je malou rodinnou firmou, ve které dbáme na vysokou kvalitu a ctíme „zlaté české ručičky“. Na našich stránkách tak naleznete zejména kvalitní české výrobky, které si buď přímo vyrábíme, anebo které pocházejí z dílen našich tuzemských obchodních partnerů.

V České republice cílíme zejména na segment B2C přímým prodejem na farmářských trzích, adventních akcích, výstavách anebo veletrzích. Naše zboží však naleznete i v několika prodejnách kuchyňských a domácích potřeb. V zahraničí cílíme zejména na velkoodběratele, u kterých je naše zboží velmi oblíbené díky věhlasu české kvality. V současné chvíli exportujeme do 32 zemí po celém světě. Mezi naše nejvýznamnější zahraniční trhy patří zejména Německo, Rakousko, Francie či Norsko.

Každoročně se také účastníme několika zahraničních veletrhů po celé Evropě. Zejména díky spolupráci s Česko-německou obchodní a průmyslovou komorou či Ministerstvem zemědělství se nám každoročně daří zvyšovat objem vývozu na největší evropský trh, do Německa.

V našem e-shopu naleznete řadu vykrajovátek, které jsou na míru vyrobené pro různé společenské příležitosti. Tím však portfolio našich produktů zdaleka nekončí. Vyberte si z rozmanité kolekce potřeb na vaření, potřeb na pečení anebo z nespočtu produktů ostatních kuchyňských potřeb. V našem e-shopu si dozajista vybere každý, vyberte si i vy! V případě jakéhokoliv dotazu z vaší strany se na nás neváhejte kdykoliv obrátit.

Tým Vykrajujeme.cz