Smaltované nádobí Daisy

Řada smaltovaného nádobí Daisy představuje českou klasiku smaltovaného nádobí s přírodním dekorem. Kuchyňské nádobí této řady je vyrobeno u nás v Čechách. Díky využití kvalitních materiálů je nádobí běžným používáním prakticky nezničitelné. Nádobí z řady Daisy je kombinací velmi odolného šedo-modrého granitu, tedy jednoho z nejodolnějších smaltovaných povrchů a kvalitního nerezu a skla. Hrnce a rendlíky jsou vybaveny ocelovými úchyty a poklice jsou vyrobeny z kvalitního nerezu a skla. Tato kombinace tvoří opravdu povedený design, který se hodí do každé domácnosti.

Ocelový plech se smaltovaným povrchem (šedo-modrý granit) je zdravotně nezávadný a v průběhu vaření se z něj nic neuvolňuje. Nádobí lze navíc použít jak na klasický plynový sporák, tak i na elektrické desky, indukci, či sklo-keramiku. Samozřejmostí je i využití hrnců a rendlíků při vaření a pečení v troubě. 

Po uvaření lze nádobí umýt v myčce. Nádobí řady Daisy je vysoce odolné a elegantní, tak ale i velmi praktické a hodí se do každé dobré domácnosti.