Neohodnoceno

Litinová pánev 28cm oranžová

Litinová pánev.

Oranžová pánev z kvalitní litiny o průměru 28cm.

Po několika použití se stane vnitřní strana pánve nepřilnavou!

Pánev s hladkým vnitřkem. Pokud byste radši žebrovaný vnitřek klikněte zde.

Skladem (>5 ks)
1 695 Kč

Sníte o pánvi, která by vám sloužila věky? Tak to tu máme něco pro Vás! Kuchyňské nádobí ze silnostěnné litiny z naší nabídky je tím nejlepším co dnes na trhu seženete. 

Pánve jsou vyrobeny z kvalitní litiny a smaltu. Povrch je ošetřen jedlým olejem vypáleným při vysoké teplotě. Tato povrchová úprava vytváří přirozený nepřilnavý efekt. V pánvích můžete bezpečně manipulovat s kovovými nástroji a v případě potřeby lze nepřilnavý efekt snadno obnovit podle návodu.

Pro obnovu nepřilnavosti vnitřního povrchu misky stačí použít jedlý olej, který se do misky při vysoké teplotě zapeče a tím obnoví nepřilnavost. 

Pánev lze použít na všech typech ohřevů, včetně indukce a otevřeného ohně. Doporučujeme však opatrnější zacházení se sklokeramickou deskou. Výrobek nelze používat v mikrovlnné troubě a není určen k mytí v myčce na nádobí.

Pánev je velmi odolná a bude vám sloužit věky. Nepřilnavý efekt je obnoven použitím oleje při vaření, smažení nebo pečení.

V naší nabídce naleznete i klasickou černou litinu. Za zmínku také stojí naše široká nabídka smaltovaného nádobí BSE, které je svým vzhledem, ale i vlastnostmi velmi podobné k litině, navíc má v českých domácnostech dlouhou tradici a už vaše babičky a prababičky si jej pochvalovali.