Neohodnoceno

Embosovaný váleček vzorovaný I.

Embosovaný váleček s originálním motivem z masivního bukového dřeva. 

Váleček má 24cm, embosovaná část je 12cm dlouhá a průměr válce je 4,5cm.

Skladem (>5 ks)
949 Kč

Kvalitní embosovaný váleček z bukového dřeva Vám pomůže vykouzlit ty nejkrásnější motivy na vašich sušenkách a perníčcích. Pečení je díky vzorovanému válečku zábavou pro celou rodinu. Zejména ti nejmenší pomocníci si jistě budou chtít své výtvory ozdobit nejrůznějšími dekory z embosovaných válečků. Díky vzoru na těstě tak docílíte originálních sušenek, či perníčků, které nepotřebují dozdobovat. Váleček je vhodný na těsto, které neobsahuje mnoho sody, či kypřící prášek. Nejlépe vzor z válečku vynikne na lineckém a perníkovém těstě, na sušenkách a na marcipánu (fondánu). Zacházení s válečkem je navíc velmi jednoduché, stačí rozválet těsto klasickým, hladkým válečkem a poté po něm jednou přejet zdobeným válečkem, čímž se do těsta obtiskne vzor z válečku. 

 

Na našich stránkách naleznete válečky s originálními vzory, které se hodí jak na Vánoce, Velikonoce, Dušičky (Halloween), či jen tak pro radost nebo k oslavě narozenin. Stačí si jen vybrat. Naše válečky jsou z kvalitního bukového dřeva z evropských lesů. Válečky jsou navíc impregnovány a ošetřeny přírodními oleji, aby Vám déle vydržely. 

 

K válečku doporučujeme použít vroubkovaná vykrajovátka, díky kterým docílíte ještě krásnějších sušenek, perníčků a cukroví.