Neohodnoceno

Razítko na sušenky s perníčkem

Originální dřevěné razítko na sušenky z masivního bukového dřeva. 

Razítko má čtvercový tvar s velikostí 55mm.

Skladem (>5 ks)
299 Kč

Kvalitní čtvercové razítko na sušenky z bukového dřeva Vám pomůže vykouzlit ty nejkrásnější motivy na vašich sušenkách a perníčcích. Pečení je díky razítkům zábavné pro celou rodinu. Zejména ti nejmenší pomocníci si jistě budou chtít své výtvory ozdobit nejrůznějšími dekory z razítek. Díky vzoru na těstě tak docílíte originálních sušenek, či perníčků, které nepotřebují dozdobovat. Razítka jsou vhodná na těsto, které neobsahuje mnoho sody, či kypřící prášek. Nejlépe vzor z dřevěných razítek vynikne na lineckém a perníkovém těstě, na sušenkách a na marcipánu (fondánu). Zacházení s razítky je navíc velmi jednoduché, stačí rozválet těsto klasickým, hladkým válečkem a poté do něj obtisknout razítko, čímž se do těsta vykreslí vzor z razítka. 

 

Na našich stránkách naleznete razítka s originálními vzory, které se hodí jak na Vánoce, Velikonoce, Dušičky (Halloween), či jen tak pro radost nebo k oslavě narozenin. Stačí si jen vybrat. Naše razítka jsou z kvalitního bukového dřeva z evropských lesů. Razítka jsou navíc impregnovány a ošetřeny přírodními oleji, aby Vám déle vydržely. 

 

K razítkům doporučujeme použít vroubkovaná vykrajovátka, díky kterým docílíte ještě krásnějších sušenek, perníčků a cukroví. Přímo pro čtvercová razítka pak doporučujeme použít vroubkované razítko ve tvaru čtverce, které má stejný rozměr jako obtisknutá plocha z razítka. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: