Neohodnoceno

Litinový hrnec 24cm oranžový

Velký litinový hrnec v oranžové barvě. 

Hrnec má průměr 24cm a je s poklicí.

 

Skladem (>5 ks)
2 945 Kč

Litinový hrnec je vyroben z nejlepší litiny.

Průměr hrnce je 24 cm 
Hmotnost hrnce je 1,8 kg
Kapacita hrnce je 2,5 l 
2mm silný železný plech!

Tento hrnec je vyroben ze silné litiny, díky tomu Vám vydrží opravdu dlouho. Nádobí je lisováno z železného plechu o tloušťce 2 mm. Pouze několik světových lídrů ve výrobě nádobí nabízí podobné produkty. Tloušťka železného plechu, 2 mm, zajišťuje naprosto stabilní jádro hrnce. V kombinaci s vysoce kvalitním železným plechem jsou použity pouze ten nejkvalitnější smalt, který poskytuje bezkonkurenční kvalitativní vlastnosti.

Každý z těchto hrnců je ručně vyrobený, díky čemuž je i jedinečný. Díky preciznímu výrobnímu procesu je kuchynské nádobí extrémně odolné, nerozbitné, odpuzující nečistoty a snadno čistitelné. Používáme velmi silné ocelové plechy, takže kuchyňské nádobí si udrží teplo po dlouhou dobu, po uvaření Vám pokrm zůstane i několik hodin teplý. 
Pokud se budete o hrnec dobře starat vydrží Vám opravdu dlouho, roky, i desetiletí. 
Smalt je velmi šetrný k jídlu a neuvolňuje žádný zápach, či nebezpečné látky. Můžete jej použít i při velmi vysokých teplotách a to na všech typech ohřevu, včetně trouby. Je také velmi odolný proti korozi a má velmi hladký povrch.

Smaltovaný hrnec lze mýt v myčce na nádobí nebo ručně.
Hrnec můžete používat na elektrickém sporáku, indukci, plynovém sporáku, halogenovém a sklokeramickém povrchu i v troubě.

Toto nádobí je určeno pro zákazníky, kteří mají rádi tradici a dlouhou životnost.

Ručně vyráběné s láskou!