Neohodnoceno

Velký nerezový hrnec 48l

Nerezový, profesionální hrnec s poklicí pro šéfkuchaře.

Hrnec má průměr 46cm, objem 48l

 

 

 

Skladem (>5 ks)
8 950 Kč

Gastro nerezový hrnec o objemu 48l - průměr hrnce je 46cm.

Profesionální hrnec z nerezové oceli té nejvyšší kvality. Nerez, kterou používáme na výrobu tohoto vysoce kvalitního hrnce je 18/10 CrNi. Hrnec se skvěle hodí do profesionálních kuchyní, ale i každému kdo chce při vaření dosahovat obdobných výsledků jako profesionální top šéfkuchaři!

Díky vaření v tomto hrnci budou vaše pokrmy vždy chutné a plné živin, navíc ušetříte nemalé peníze na energiích! Díky tepelně akumulačnímu dnu hrnce zůstanou pokrmy teplé i po více jak 5 hodinách od uvaření. Navíc díky rovnoměrnému rozvodu tepla uvaříte pokrm mnohem rychleji a ušetříte tím až 70% energie v porovnání s klasickým kuchyňským nádobím. Hrnec je vyroben z nerezové lehké slitiny a díky tomu je velmi lehký na manipulaci. Šířka plechu je 6mm. Hrnec můžete použít na všech typech ohřevu a to v četně trouby, navíc jej lze mýt v myčce.

V naší nabídce také najdete menší hrnec se skleněnou poklicí. Či jiné menší hrnce, ale pokud naopak sháníte ještě o něco větší kus, doporučujeme se podívat na náš největší hrnec a rendlík z Gastro smaltovaného nádobí