Smaltované nádobí Bubble

Řada smaltovaného nádobí Bubble je navržena s důrazem na eleganci a kvalitu. Kuchyňské nádobí této řady je vyrobeno u nás v Čechách. Díky využití kvalitních materiálů je nádobí běžným používáním prakticky nezničitelné. Nádobí z řady Bubble je kombinací silnostěnných nádob a modro-šedého granitu, což přináší vysokou odolnost, tak i eleganci. 

Ocelový plech se smaltovaným povrchem je zdravotně nezávadný a v průběhu vaření se z něj nic neuvolňuje. Nádobí lze navíc použít jak na klasický plynový sporák, tak i na elektrické desky, indukci, či sklo-keramiku. Samozřejmostí je i využití hrnců a rendlíků při vaření a pečení v troubě. 

Po uvaření lze nádobí umýt v myčce. Nádobí řady Bubble je tak jak vysoce odolné a elegantní, tak ale i velmi praktické a hodí se do každé dobré domácnosti. 

Cena

665835
1665835
rendlík
665 Kč

Průměr smaltovaného rendlíku je 16cm. Výška je 7,5cm. Rendlík je z kvalitního ocelového plechu o síle 2mm, potažen smaltem. Vhodný na všechny typy ohřevu. 

Kód: RENDLIK12
smaltované nádobí
695 Kč

Průměr smaltovaného rendlíku je 18cm. Výška je 8,5cm. Rendlík je z kvalitního ocelového plechu o síle 2mm, potažen smaltem. Vhodný na všechny typy ohřevu. 

Kód: RENDLIK13
rendlík
745 Kč

Průměr smaltovaného rendlíku je 20cm.  Objem rendlíku je 2,3 litrů. Smaltovaný rendlík je z kvalitního ocelového plechu o síle 2mm, potažen smaltem. Vhodný na všechny...

Kód: HRNEC22
hrnec na vaření
765 Kč

Průměr smaltovaného hrnce je 20cm.  Objem hrnce je 3,5 litrů. Smaltovaný hrnec je z kvalitního ocelového plechu o síle 2mm, potažen smaltem. Vhodný na všechny typy...

Kód: HRNEC21
smaltované nádobí
835 Kč

Průměr smaltovaného rendlíku je 24cm.  Objem rendlíku je 4 litrů. Smaltovaný rendlík je z kvalitního ocelového plechu o síle 2mm, potažen smaltem. Vhodný na všechny typy...

Kód: HRNEC23
5 položek celkem